Restaurace AKORD – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Restaurace AKORD

 

Menu (2)

 

 

Vážení návštěvníci,

restaurace Akord opět provozuje výdejní okýnko a rozvoz. Stačí si jen vybrat z našeho poledního menu. Objednávat můžete telefonicky na čísle 702 255 979 nebo na rozvoz@dk-akord.cz či online. Poslední objednávky přijímáme do 14:45. Doprava činí 29 Kč. 

Rádi byste dostávali aktuální menu na mail? Stačí se zaregistrovat ZDE.

 

 

 

Restaurace AKORD nabízí široký výběr domácí i zahraniční kuchyně. Její specialitou jsou polední hotová jídla – denně výběr z 5 hlavních jídel. V ceně menu je i polévka dle denní nabídky. Nabízíme i celotýdenní business menu. 

Nabízíme polední menu, menu to go, coffee to go, pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, promocí, křtin, maturitních večírků, narozeninových party, business obědů, večeří a dalších akcí dle Vašeho přání.

Během roku se zde můžete setkat s valentýnskou, velikonoční a vánoční kuchyní, Svatomartinským posvícením, vepřovými hody a Dny mezinárodní kuchyně specializované vždy na jednu zemi.

Kapacita restaurace je 80 osob, a to 60 míst v hlavní části a 20 míst v salónku. Letní zahrada nabízí příjemné posezení, grilované speciality, čepované pivo a zábavu. V období letních prázdnin jsou středy v Letní zahradě věnované pohádkám pro děti a čtvrtky milovníkům folku a country. Pohádky a koncerty jsou v rámci Letního festivalu kultury přístupné všem zcela zdarma.

 

 

Novinky z restaurace