Martin Hofmann, David Prachař či Ondřej Havelka vás uchvátí v jarním divadelním předplatném – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Martin Hofmann, David Prachař či Ondřej Havelka vás uchvátí v jarním divadelním předplatném

Divadelní předplatné jaro 2020 je již v prodeji a milovníci kvalitního divadla se mohou těšit na čtyři skvělé inscenace, které od února do května v Akordu uvedeme.

Dojemný příběh, romantika nebo komedie

Jarní abonentský cyklus zahájí dojemný příběh Život s krajtou, který nám ukáže, co všechno je člověk schopen udělat pro to, aby se necítil ve velkoměstě sám. Režisérem a zároveň hlavním aktérem příběhu je David Prachař. Sekundovat mu po hudební a ruchové stránce budou jeho syn Jakub Prachař a uznávaný perkusista Pavel Fajt.

Po boji proti samotě nás v březnu čeká klasický a velkolepý romantický příběh Cyrano, který do Ostravy přiveze Spolek Kašpar. V hlavní roli se představí Martin Hofmann.

Kam až dosáhne láska k hudbě a touha učit se? Martin Trnavský jako učitel chemie a hudební výchovy to po aplikaci bypassu pořádně rozjede jako Rapper. Hudebně laděnou komedii uvede Divadelní spolek Frída.

Poslední inscenací jarního předplatného bude hudební retrokomedie o světě trampingu Zločin v posázavském pacifiku. Budete mít jedinečnou příležitost vidět Ondřeje Havelku jako zpěváka, herce, autora a režiséra zároveň. I on si přiveze na pomoc své potomky, dceru Rozálii a syna Vojtěcha. S dalších účinkujících se představí Jaroslava Kretschmerová nebo Martin Zbrožek.

Stálé místo v hledišti a cenové zvýhodnění, to jsou hlavní výhody abonmá, které můžete zakoupit v pokladně Akordu. Cena předplatného je určena cenovými pásmy: 1500 Kč (řada č. 1 – 5), 1200 Kč (řada č. 6 – 12) a 1050 Kč (řada č. 13 – 16). Stávajícím abonentům z podzimního cyklu do toho jarního držíme jejich místa v sále do 16. prosince 2019. Pro rezervaci míst kontaktujte pokladnu Akordu na tel. č. 596 762 511, případně prostřednictvím emailu info@dk-akord.cz.

Změna titulů a termínů je vyhrazena, proto podrobnosti o předplatném sledujte na našich webových stránkách či Facebooku.

4 měsíce, 4 divadla, 4 hvězdná obsazení

Divadelni_predplatne_jaro_akord

* Tip na Vánoce! Udělejte radost svým blízkým, darujte předplatné pod stromeček.
Kompletní nabídka kulturních akcí v Akordu ZDE.