PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM – Divadlo Radka Brzobohatého – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM – Divadlo Radka Brzobohatého

Datum konání akce: 11.12.2019 - 19:00
Vstupné:  380, 330, 290 a 200 Kč
předplatné

Ken Kesey, Dale Wasserman: Přelet nad kukaččím hnízdem

Aby se vyhnul vězení, zvolil psychiatrickou léčebnu. Ale možná udělal tu největší chybu svého života… Strhující příběh o souboji mezi manipulativní zdravotní sestrou a jejím nedobrovolným pacientem. Dramatizace bestselleru Kena Keseyho posbírala spoustu cen, včetně ceny Newyorské kritiky a Tony Award, a hraje se s úspěchem po celém světě. Slávu Přeletu nad kukaččím hnízdem pak dovršila filmová adaptace Miloše Formana, která získala pět Oscarů – nejlepší film, herec, herečka, režisér a scénář.

Režie: Lukáš Burian

Hrají: Miroslav Hrabě / Lukáš Burian, Romana Goščíková / Anna Kulovaná, Petr Klimeš, Milan Enčev, Lukáš Malínek, Jindřich Žampa / Martin Šnajdr, Karel Hábl / Antonín Hardt, Alžběta Fišerová / Barbora Kepková, Michal Roneš, Marek Helma

* Na toto představení se vztahuje snížené vstupné. Pro děti do 15 let, studenty, seniory od 60 let věku a TP platí sleva 30 %. ZTP mají nárok na slevu 50 %. U ZTP/P má doprovod vstup zdarma. Slevy lze  uplatnit pouze při koupi vstupenek přímo v Akordu a vztahují se na 2. a 3. cenové pásmo. 

Událost na FACEBOOKU 

Hopsalín dětem

25.09.2022 - 10:00

Zelený salonek

Nově zrekonstruovaný salonek ve 2. patře disponuje technickým vybavením (plátno, přenosný dataprojektor...