Restaurace AKORD – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Restaurace AKORD

Poslední aktualizace 14. 3. 2020, 8:15

V návaznosti na nařízení vlády České republiky:

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

ze dne 14. března 2020 č. 211

o přijetí krizového opatření

V návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, pro řešení vzniklé krizové situace, rozhodla o přijetí krizových opatření, tímto ve smyslu ustanovení § 5 odst. 1 písm. e) a § 6 odst. 1 písm. b) krizového zákona  …..

 

je RESTAURACE AKORD do odvolání UZAVŘENA. 

Reagujeme na situaci v ČR a dle toho zde budeme doplňovat další informace.

Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Tým Akord 

 

 

Restaurace AKORD nabízí široký výběr domácí i zahraniční kuchyně. Její specialitou jsou polední hotová jídla – denně výběr z 3 hlavních jídel. V ceně menu je i polévka dle denní nabídky. Nově nabízíme i celotýdenní business menu. 

Nabízíme polední menu, menu to go, coffee to go, pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, promocí, křtin, maturitních večírků, narozeninových party, business obědů, večeří a dalších akcí dle Vašeho přání.

Během roku se zde můžete setkat s valentýnskou, velikonoční a vánoční kuchyní, Svatomartinským posvícením, vepřovými hody a Dny mezinárodní kuchyně specializované vždy na jednu zemi.

Kapacita restaurace je 80 osob, a to 60 míst v hlavní části a 20 míst v salónku.
Letní zahrada nabízí příjemné posezení, grilované speciality, čepované pivo a zábavu. V období letních prázdnin jsou středy v Letní zahradě věnované pohádkám pro děti a čtvrtky milovníkům folku a country. Pohádky a koncerty jsou v rámci Letního festivalu kultury přístupné všem zcela zdarma.

Otevírací doba restaurace:

Pondělí – pátek: 8:00 – 20:00

Sobota:               11:00 – 20:00

Neděle:               ZAVŘENO

 

Novinky z restaurace