Restaurace AKORD – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Restaurace AKORD

 

Menu (2)

 

 

Vážení návštěvníci,

z důvodu nových opatření bohužel nemůže být restaurace Akord otevřena tak, jak jste zvyklí.

Restauraci však nezavíráme! Připravili jsme si pro vás výdejní okýnko, díky kterému si i nadále můžete vychutnat pokrmy z naší kuchyně. 

Okýnko bude otevřeno od pondělí do pátku vždy od 10:00 do 15:00. 

Stačí si jen vybrat z našeho poledního menu.

Objednávat můžete telefonicky na čísle 702 255 979 nebo na rozvoz@dk-akord.cz či online. Poslední objednávky přijimáme do 14:45. 

Nemůžete přijít osobně? Nechejte si jídlo dovézt. Doprava je za 19 Kč. Při objednávce nad 200 Kč je doprava zdarma. 

 

Rádi byste dostávali aktuální menu na mail? Stačí se zaregistrovat ZDE.

Pro věrné zákazníky nabízíme každé 10. menu zdarma!

 

Restaurace AKORD nabízí široký výběr domácí i zahraniční kuchyně. Její specialitou jsou polední hotová jídla – denně výběr z 5 hlavních jídel. V ceně menu je i polévka dle denní nabídky. Nabízíme i celotýdenní business menu. 

Nabízíme polední menu, menu to go, coffee to go, pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, promocí, křtin, maturitních večírků, narozeninových party, business obědů, večeří a dalších akcí dle Vašeho přání.

Během roku se zde můžete setkat s valentýnskou, velikonoční a vánoční kuchyní, Svatomartinským posvícením, vepřovými hody a Dny mezinárodní kuchyně specializované vždy na jednu zemi.

Kapacita restaurace je 80 osob, a to 60 míst v hlavní části a 20 míst v salónku. Letní zahrada nabízí příjemné posezení, grilované speciality, čepované pivo a zábavu. V období letních prázdnin jsou středy v Letní zahradě věnované pohádkám pro děti a čtvrtky milovníkům folku a country. Pohádky a koncerty jsou v rámci Letního festivalu kultury přístupné všem zcela zdarma.

 

 

Novinky z restaurace