slevy, akční nabídky

SLEVY pro TP, ZTP a ZTP/P

Na koncerty a divadla přímo v režii AkordU poskytujeme pro osoby s průkazem TP a ZP slevu 30% a pro ZTP slevu 50%. U ZTP/P má doprovod vstup zdarma.
Slevy lze uplatnit pouze při koupi vstupenek přímo v Akordu a vztahují se jen na 2. a 3. cenové pásmo.

SLEVY pro děti, studenty a seniory

Na vybraná představení – označená na webu frází „MOŽNOST SLEVY“ – poskytujeme snížené vstupné!!!
V tištěném měsíčním zpravodaji jsou tato představení označena piktogramem %
Pro děti do 15 let, studenty a seniory nad 60 let věku platí sleva 30%.
Slevy lze uplatnit pouze při koupi vstupenek přímo v Akordu a vztahují se jen na 2. a 3. cenové pásmo.

Další slevové bonusy

BONUS K PŘEDPLATNÉMU – SLEVA V RESTAURACI!!!!

S abonentkou můžete celkem 2–3× (dle zakoupeného předplatného) uplatnit slevu 10% v Restauraci Akord ve dnech mimo předplatné, tzn. v jiných dnech, než se bude hrát představení nebo koncert z daného předplatného. Termín čerpání slevy je uveden na vydané kartičce předplatitele (abonentka, předplatenka). Sleva se vztahuje na útratu pro libovolně početnou skupinu a nelze ji kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.
Při čerpání slevy to, prosíme, nahlaste personálu předem.již při objednávce a je potřeba se prokázat platnou „předplatenkou“.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.