Halina Pawlowská má stále chuť do života

Prostřednictvím one woman talk-show představí paní Halina v Akordu 18.3.2015 svou novou knihu Chuť do života. Položili jsme jí pár otázek…

Co bylo hlavní inspirací k sepsání knihy „Chuť do života“, podle níž se jmenuje i Váš nový pořad?
Abych napsala Chuť do života, tak se mi muselo stát spousta nepříjemných až strašných věcí – umřel mi muž, umřela mi máma, dva mí nejbližší lidé. Abych to přežila, vysloveně jsem si naordinovala, že najdu věci, kvůli kterým stojí za to žít! A o tom má knižka je. O lasce… k rodině, k mužům, k přátelům, k práci, k jídlu…

Svými historkami rozesmíváte čtenáře a publikum. Co zaručeně rozesměje Vás?
Vždycky mě spolehlivě rozesměje trapná situace, která není vysloveně tragická, ale na hranici katastrofy. A někdy Ivoš Šmoldas a někdy Jakub Kohák… a taky spisovatel Kingley Amis a jeho knížka Šťastný Jim a Betty MacDonaldová a všechny její knížky.

O čem bude vaše příští kniha?
Má nová knížka bude kuchařka. Už teď vím, že bude krásná, protože fotky do ní dělá můj zeť, a dobrá, protože do ní vařím já!

18. 3. 2015 / 19:00

Halina Pawlowská: Chuť do života
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.