Září 2017

Nová divadelní sezóna v Akordu začíná 14. 9. lyžařskou komedií A studia Rubín PADESÁTKA s Markem Taclíkem, Jakubem Prachařem a Ondřejem Pavelkou, v režii Vojty Kotka. Z venkovních akcí vás zveme na Letní kino v zahradě (1. a 2.9.), Folklórní odpoledne s burčákem (16.9.) nebo na Cyklosvětlušku (23.9.) – charitativní jízdu na kolech přes Bělský les. Akce vhodná pro rodiny s dětmi. Registrace účastníků na www.cyklosvetluska.cz.

Zpravodaj DK Akord s programem akcí na září ke stažení v PDF.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.