Únor 2016

Stáhněte si v PDF měsíční přehled akcí na únor, který obsahuje i kompletní přehled titulů v divadelním předplatném na rok 2016.

Naše tipy: 4.2. tragikomedie SMLOUVAMiroslavem Etzlerem | 17.2. vokální skupina FRAGILE | 25.2. JAN KRAUS a MATĚJ RUPPERT v zábavné talkshow | 27.2. PLES SENIORŮ | 28.2. POHÁDKOVÝ KARNEVAL se Zdeňkem Kačorem

Zpravodaj na únor v PDF

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.