Listopad 2016

Naše tipy! 10.11. HOŘÍ, MÁ PANENKO! – Docela velké divadlo Litvínov | 16.11. LADIES PARTY: Gigoloshow – striptérská show pro dámy | 19.11. NOC DIVADEL – komponovaný pořad, ve kterém nahlédnete do zákulisí Akordu | 23.11. BESÍDKA DIVADLA SKLEP | 27.11. ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU a spoustu dalších… vybere si opravdu každý.

Zpravodaj s přehledem akcí na listopad ke stažení v PDF


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.