Duben 2016

Stáhněte si v PDF měsíční přehled akcí na duben, ve kterém nechybí ani akce připravované dále na jaro.

Naše tipy: 6.4. ANETA LANGEROVÁ – Na Radosti Tour | 8.4. Divadlo Rokoko: KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ? – slavné komorní drama s Veronikou Gajerovou | 20.4. MICHAL HRŮZA a kapela Hrůzy – divadelní koncert | 21.4. HOP TROP – koncert folkové legendy | 23.4. JEN POČKEJ, ZAJÍCI! – divadelní pohádka

Zpravodaj na duben v PDF


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.