Březen 2017

Zpravodaj DK Akord s programem akcí na březen ke stažení v PDF.

Naše tipy: 1. 3. KORESPONDENCE V+W – Divadlo Na zábradlí | 4. 3. MICHALOVA BRNKAČKA – Michal Nesvadba | 6. 3. JIŘÍ SUCHÝ, JITKA MOLAVCOVÁ a orchestr divadla SEMAFOR | 15. 3. KOMICI s.r.o. | 17. 3. VELKÝ DISKOPLES | 30. 3. DAVID KOLLER & Friends a spousta dalších.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.