Sobota v pohybu

datum: 13. 01. 2018 – 9:00
vstupné: 90 Kč, 250 Kč, 400 Kč, 500 Kč a 660 Kč

V sobotu 13.1.2018 od 9:00 hod. si přijďte k nám do AKORDU nejen zacvičit, ale také pobavit se, udělat něco pro sebe, pro svou postavu, vzhled i zdraví.

Čeká Vás bohatý cvičební program, příjemní a zkušení lektoři, komplexní cvičení na zpevnění celého těla, oběd, přednáška, vizážistka, relaxace.

Můžete se těšit na Body styling /Lucie Mozdřenová/ – přiměřené zpevňování problematických partií, Rádžajógu /Martina Křůmalová/ – zklidnění, protažení a posílení, Bosu /Jakub Tihelka/ – aerobní cvičení na balanční pomůcce, Pilates /Kamila Indruchová/ – zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání, Zumbu /Tereza Kabátová/ – taneční fitness program pro účinné odreagování a spalování kalorií, Strečink /Lucie Mozdřenová/ – správné protažení svalů a to není vše.

Dopolední program:

Body styling s Luckou Mozdřenovou
Bosu s Jakubem Tihelkou
Rádžajóga s Martinou Křůmalovou.

Po dopoledním cvičení bude oběd a přednáška Evy Nesrstové – Intimně ženám.

Odpolední program:

Zumba s Terezou Kabátovou
Pilates s Kamilou Indruchovou
Antigravity jóga s Alenou Smolíkovou
cvičení ve speciální síti z látky, dodává vitální energii, zpomaluje proces stárnutí, posiluje svaly, kosti, vazivo, uvolňuje svalové napětí, v 3D pohybu propojuje prvky jógy, fitness, pilatek a tance.
Strečink s Lucií Mozdřenovou – správné protažení svalů

K dispozici vizážistka a masérka.

Cena za 7 lekcí cvičení, přednášku a oběd je 660,– Kč/ možno použít platbu dárkovými poukázkami, šeky anebo z FKSP zaměstnavatele/.
Pro toho, kdo má zakoupenou permanentku na pohybový kurz (univerzální nebo pololetní) je cena pouhých 500,– Kč.
Dopolední vstup 250,– Kč (3 x cvičení)
Odpolední vstup 400,– Kč (4 x cvičení + přednáška)
Jednorázový vstup na všechny lekce 90,– Kč.

K dispozici: karimatky, deky, cvičební pomůcky.

Doporučujeme vzít si sebou náhradní oblečení, láhev na vodu, cvičební obuv.

Zájemci budou rozděleni do 4 skupin, pokud vás bude chtít být víc v jedné konkrétní skupině, doporučujeme Vám jména nahlásit dopředu na naší recepci.

Budete mít jedinečnou příležitost si vyzkoušet Antigravity jógu, která se cvičí v závěsných sítích. Od 22.1.2018 začnou pravidelné lekce Antigravity jógy, jednorázový vstup na tuto lekci bude 140,– Kč, při zakoupení permanentky Vás vyjde 1 lekce na 120,– Kč.

Důležité upozornění:
V závěsných sítích nesmíte mít na oblečení žádné zipy nebo jiné aplikace, které by mohly jemnou síť poškodit!!!

Půldenní vstupenky nebo vstupenky se slevou (pro majitelky permanentek) budou v prodeji od 4. 1. 2018 pouze v pokladně DK Akord.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.