Kruhový trénink

datum: 04. 02. 2019 – 19:00
vstupné: 80 - 1000 Kč

Lektorka: Ellen Fraisová
Pondělí 19:00 – 20:00 / sál 414
Začínáme 4.2.2019
Max. kapacita: 8 osob

Kruhový trénink je krátké, motivující, intenzivní a efektivní cvičení, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Během cvičení se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé.
V průběhu tréninku spálíte mnoho kalorií, samozřejmě konečné číslo je ovlivněno délkou cvičení, fyzickou kondicí a také druhem cvičení. Nicméně kruhovým tréninkem lze spálit až 2500 kalorií, což je skutečně pěkné číslo.
Ale především vám kruháč díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencí, buduje fyzickou kondici zdaleka nejrychleji.
Stejný kruhový trénink tak vedle sebe dokážou odjet profesionální sportovec i úplný začátečník – kruháče jsou náročné na kardiovaskulární systém (okysličování vašich svalů), jehož kapacitu má každý jedinec odlišnou. Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu. Samozřejmě lze na intenzitě přidat i pomocí vyšších vah.
Pokud jede každý na 100% svého maxima, tak může být velký rozdíl v počtu opakování během daného intervalu. Aktivní sportovec je schopen udělat i několikanásobně více opakování než začátečník, ale výhra je to oboustranná. Každý si posouvá své maximum a každý si může sáhnout na své pomyslné dno. Jednoduše řečeno kruhový trénink je vhodný pro všechny.
Zajímavé cviky, zajímavé pomůcky. Nové a netradiční cviky najdete na každém tréninku, stejně jako kopec zábavy se správnými lidmi. Přijďte mezi nás s úsměvem a poznejte sílu našeho cvičení!
Co si vzít na sebe? Stačí běžné oblečení, které nosíte na cvičení. Nejdůležitější je, abyste se cítili pohodlně. Budete tedy potřebovat pevnou obuv, tričko, tepláky či kratší kalhoty, nebo legíny. Nezapomeňte na ručník, neboť se zpotíte a také pití, které je naprosto nezbytné pro každé cvičení.

Ceník:

pololetní permanentka – 1000 Kč
Vzhledem k nízké ceně se nezohledňují absence.

jednorázový vstup: 80 – 100 Kč na základě zakoupeného kreditu
Na lekce (jednorázový vstup) se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému nebo na recepci DK Akord.
tel. č. 725 741 472, e-mail info@dk-akord.cz


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.