AY FLY Training Acrobat

Od 2. srpna každý čtvrtek od 17:00 do 18:00

AY FLY Training Acrobat je antigravitační cvičení v elastické síti s prvky akrobacie. AY FLY® patří mezi kardiovaskulární cvičení, je maximálně efektivní pro posílení svalové soustavy a vnitřních stabilizačních svalů. Zároveň dochází ke zlepšení flexibility a mobility kloubů. Síť umožní pohyb v 3Dprostoru v různých akrobatických a estetických pozicích. Pozice se vykonávají pomalu s důrazem na techniku, s různým rozsahem a na různé úrovni dle možností klienta.

Cvičení v sítích má mnoho pozitivních účinků. Dochází zejména k dekompresi páteře, a tedy k jejímu protažení a následnému uvolnění, což pomáhá od bolestí zad.
Další pozitivní efekty: posílení svalů, kloubů a vazů, podpora trávení a činnosti střev, zpomalení procesu stárnutí, uvolnění duševního i fyzického napětí, stimulace produkce endorfinů v mozku, podpora srdeční činnost, zlepšení metabolismu, redukce váhy a tvarování postavy.
AY FLY Training Acrobat probíhá každý čtvrtek od 17:00 do 18:00 pod vedením Kristýny Stupkové, certifikované lektorky: AY FLY Training Acrobat, D-Yogi Fly Acrobat, Yoga therapy antistress, Yoga therapy postural, Yoga slow flow, instruktor aerobiku a rychlých skupinových lekcích.

V závěsných sítích nesmíte mít na oblečení žádné zipy nebo jiné aplikace, které by mohly jemnou síť poškodit!!! Necvičí se v nátělníku.

prázdninový vstup: 120 Kč / děti, studenti, senioři 100 Kč jednorázový vstup: 130 Kč
lekce trvá 1 hodinu


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.