D-Yogi® Fly – jóga ve vzduchu

datum: 04. 10. 2018 – 18:00
vstupné: Cena: 1100,- Kč / kurz (10 lekcí)

lektorka: Jana Čerňavová
čtvrtek 18:00 – 19:00 / sál 412
začátek: 4.10.2018
otevřená zkušební lekce: 20. a 27.09.2018
D-Yogi® Fly je lekcí zahrnující příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice. Cílem cvičení je zlepšení celkové fyzické kondice, ale také relaxace a flexibility.

Jóga ve vzduchu je určena pro všechny věkové kategorie a člověk nemusí mít žádné zkušenosti s jógou. NA TYTO LEKCE SE NEMUSÍTE BÁT – VÁHA NENÍ LIMIT

Začínáme od začátku

  • jak správně se pohybovat v síti, co dodržovat, aby jóga v síti měla zdravotnický účel
  • méně znamená někdy více – dbáme na správné provedení pohybu
  • klienti se učí své těla zdravému pohybu a zafixování si správných pohybových návyků

    Kurz v uzavřené skupině

Kurz je určen pro začínající klienty a klienty, kteří mají za sebou méně, než deset lekcí. Před zakoupením kurzu doporučujeme vyzkoušení jedné otevřené lekce. V případě, že Vám pohyb v síti nesedne, není možné cenu kurzovného vrátit.

Kurz zahrnuje 10 lekcí z toho 8 lekcí ve vysoké síti a 2 lekce v nízké síti z toho 1 lekce Pilates a 1 lekce Lymfatic. D-Yogi® Fly Pilates Je to nový cvičební systém založený na principu pilatesu. Speciální síť nám umožní se dostat do pozic, v kterých lehce dosáhneme 100 % zapojení hlubokého vnitřního stabilizačního systému. Cílem pilatesu v sítích je zlepšení celkové fyzické kondice, ale také relaxace a flexibility. Cvičení probíhá 20 – 30 cm nad zemí – vždy část těla na podložce. D-Yogi® Fly Lymfatic Cílem lymfatic jógy je rozproudit lymfatické kanály a tím tělu navrátit krásu, pružnost a energii. Tímto cvičením můžete odstranit i lymfatické otoky, které vznikají stagnací lymfy.

Cena: 1100,– Kč / kurz (10 lekcí)
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.