Cvičení v síti s kojenci D-Yogi® Fly Kids

Lektorka: Jana Čerňavová
Čtvrtek 10:00 – 10:45 / sál 412
Začínáme 04.10.2018

Lekce určené pro maminky po ukončeném šestinedělí, alt. třech měsících v případě CS porodu a děti od šesti týdnů do jednoho roku.
Cvičení pro podporu správného psychomotorického vývoje v prvním roce života. Větší část lekce je vedena v síti, část lekce je však vedena mimo síť za užití jiných cvičebních pomůcek (bossy, velké a malé míče) a říkanek si budeme s dětmi hrát a přirozeně rozvíjet jejich schopnosti. V průběhu cvičení budeme střídat houpání, mazlení, odříkávání básniček i písniček.
Zapojíme také cviky pro maminky – podpoříme aktivaci pánevního dna a příčného břišního svalu, hlubokého stabilizačního systému.
Cvičit budeme i za zvuku deštného sloupu, který je unikátní zvukový, harmonizační a jeden z nejlepších terapeutických nástrojů současnosti. Posiluje imunitu, odbourává strach, stres a napětí, zklidňuje emoce a dodává vitalitu.
Samotná lekce s ohledem na věk dětí trvá 30 minut. Dalších 15 minut se budeme společně věnovat mateřským tématům.

Ceník:

jednorázový vstup: 100 – 120 Kč na základě zakoupeného kreditu

Na lekce se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému nebo na recepci Akordu.
tel. č. 725 741 472, e-mail info@dk-akord.cz

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.