Cvičení v síti pro těhotné D-Yogi® Fly Gravid

Lektorka: Jana Čerňavová
Úterý 16:00 – 17:00 / sál 412
Začínáme 18.09.2018

Lekce určené zejména nastávajícím maminkám, ženám po porodu a ženám, které se o těhotenství pokoušejí.
Cvičení je vhodné pro období všech tří trimestrů, pokud se nastávající maminka cítí dobře a nemá žádná jiná zdravotní omezení.
Cílem kurzu je nácvik práce pánevního dna (posílení a relaxace), hlubokého stabilizačního systému, minimalizace vzniku rozestupu břišních svalů a zachování kondice. Každou lekci zakončíme relaxací za zvuku deštného sloupu, který je unikátní zvukový, harmonizační a jeden z nejlepších terapeutických nástrojů současnosti. Posiluje imunitu, odbourává strach, stres a napětí, zklidňuje emoce a dodává vitalitu.
Cvičení je vhodné i pro ženy, které doposud v síti necvičily. Ženám, které před těhotenstvím žádné cvičení neprovozovaly, nedoporučujeme v těhotenství začínat právě s D-Yogi®Fly Gravid. Větší část lekce je vedena v síti, část lekce je však vedena mimo síť za užití jiných cvičebních pomůcek (bossa, overball, fitball). Před první lekcí je nutná konzultace s instruktorkou na tel. č. 731 654 559.

Ceník:

jednorázový vstup: 100 – 120 Kč na základě zakoupeného kreditu

Na lekce se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému nebo na recepci DK Akord. tel. č. 725 741 472, e-mail info@dk-akord.cz
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.