Ceník, dobíjení kreditů

CENY JEDNOTLIVÝCH KURZŮ

Cena jednotlivých kurzů je od 80 do 100 Kč (výjimku tvoří kurzy v sítích, které jsou dražší). Pokud nejste zaregistrováni v našem rezervačním systému Reenio, tak jednorázový vstup na lekci činí 100 Kč. Pokud jste zaregistrováni v rezervačním systému Reenio můžete za kurz zaplatit méně díky tzv. kreditovému systému. Z kreditu se platí pouze jednorázové vstupy. V případě uzavřeného nebo pololetního kurzu nelze platit kredity.

JAK KREDITOVÝ SYSTÉM FUNGUJE?

Každá lekce v rezervačním systému je ohodnocena určitým počtem kreditů. Kreditů si můžete nakoupit více a čerpat z nich různé lekce. Podle hodnoty lekce se Vám budou odečítat kredity. Čím více kreditů nakoupíte, tím levnější pro Vás každá lekce bude. Nakoupené kredity můžete libovolně kombinovat a navštěvovat lekce různých kreditových hodnot. Po navedení kreditu do systému si můžete rezervovat své místo na lekcích online.

1 kredit = 1 Kč
Např. pokud si nabijete za 650,– Kč dostanete 50 kreditů zdarma (viz níže).

650,– Kč = 700 kreditů / platnost kreditu 180 dní
1200,– Kč = 1400 kreditů / platnost kreditu 360 dní
2200,– Kč = 2800 kreditů / platnost kreditu 360 dní

DOBÍJENÍ KREDITU V REZERVAČNÍM SYSTÉMU

1. Na pokladně Akordu

  • V hotovosti
  • Platební kartou
  • Sodexo – RELAX PASS, FLEXI PASS, Dárkový pass
  • Edenred
  • Dárkové poukazy AKORD

Výhodou platby na pokladně je, že je Vám kredit připsán okamžitě.

2. Převodem
Na číslo účtu 164 583 3389 / 0800 pošlete zvolenou částku, do Variabilního symbolu uveďte: 1013 a do zprávy pro příjemce uveďte svůj e-mail, pod kterým jste registrováni v rezervačním systému. Pokud na kredity spěcháte, pošlete nám současně na info@dk-akord.cz informaci o dobití kreditu.

REGISTRACE DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU:

  1. Na adrese https://akord.reenio.cz v sekci registrace vyplníte tabulku
  2. Po provedení registrace Vám přijde email s aktivací zákaznického účtu.
  3. Do Vašeho účtu musíte zakoupit kredit, abyste se přihlásili na lekci.

**Doporučujeme se zaregistrovat do systému Máte tak větší přehled nad tím, jaká je obsazenost a cena jednotlivých lekcí. V případě, že nejste zaregistrováni, nemůžeme Vám zaručit místo na jednotlivých lekcích. Přednost mají ti, kteří si lekci zarezervují v systému.
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.