Antigravity jóga

Antigravity jóga je relaxační a zároveň kardiovaskulární cvičení, které obsahuje prvky jógy, strečinku, pilates i gymnastiky.

Nezbytnou pomůckou cvičebního systému antigravity jógy je speciální měkký šátek hammock, který je ukotven ke stropu a má nosnost 300 – 500 kilogramů.

Při cvičení se do hammocku v různých pozicích zavěšujete a cvičíte.

Průběh lekcí antigravity jógy je vždy přizpůsoben zdatnosti cvičenců, efektivně posiluje všechny svalové skupiny, zlepšuje flexibilitu kloubů, zvyšuje fyzickou i mentální zdatnost.

Pokud trpíte bolestmi zad a problémy s krční páteří, budete si antigravity jógu jen a jen chválit, protože jóga ve stavu beztíže neklade nároky na kosterní systém.

Vliv antigravity jógy na naše zdraví

Jóga bez gravitace má příznivé účinky nejen na fyzické tělo, ale i na psychickou pohodu.

• efektivně posiluje břišní svaly a svaly celého těla • zvyšuje pohyblivost, flexibilitu a vytrvalost • zmírňuje pocity únavy • stimuluje produkci endorfinů v mozku • podporuje srdeční činnost, krevní oběh a zlepšuje metabolismus • podporuje trávení a činnost střev • prokrvení hlavy v obrácených pozicích má skvělý vliv na stav pokožky • zlepšuje paměť

• Zpomalte stárnutí s AntiGravity ® Yogou a nastartujte aktivní hubnutí a proces detoxikace organismu. Tlakem na lymfatické body aktivujte tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání podpoří proces transportu zadržené vody z organismu. • AntiGravity ® Yoga to je osvobození od bolesti zad. Protažením páteře v pozici nulové komprese se oddalují meziobratlové prostory, protahují se ligamenta a meziobratlové disky hydratují a regenerují. Vraťte páteři pružnost a zbavte se okovů starostí, které nosíte „na bedrech“.

• Odlehčení kloubů a kostry od podložky je zábavná a přitažlivá forma funkčního tréninku ve spojení s rehabilitací. Inverzní techniky Antigravity Yogy využívají protažení páteře. Intenzivní svalová relaxace. Ulevuje od bolesti. Stimuluje činnost mozku, trávení, snižuje náladovost i zbavuje depresí. Stimuluje lymfatický systém, odstraňuje vrásky.

V závěsných sítích nesmíte mít na oblečení žádné zipy nebo jiné aplikace, které by mohly jemnou síť poškodit!!! Necvičí se v nátělníku.

Lektorka: fyzioterapeutka Alena Smolíková

Cena lekce dle zakoupeného kreditu.

140,– Kč = 140 kreditů (1 lekce 140,– Kč) platnost kreditu 180 dní

650,– Kč = 700 kreditů (1 lekce 130,– Kč) platnost kreditu 180 dní

1200,– Kč = 1400 kreditů (1 lekce 120,– Kč) platnost kreditu 360 dní

2200,– Kč = 2800 kreditů (1 lekce 110,– Kč) platnost kreditu 360 dní


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.