Kurzy


POHYBOVÉ KURZY

Pohybové kurzy nejen pro lepší kondici, ale také pro relaxaci v DK AKORD

» celý článek

Aerobik klub Ostrava pořádá nábor děti

Aerobik klub Ostrava pořádá nábor dětí od 4 do 6 let a pro starší děti od 7 do 23 let. Více informací: www.aerobikostrava.cz

» celý článek

UPOZORNĚNÍ NA KURZ – QI GONG

Na základě mnoha dotazů zájemců o cvičení QI GUNG s panem Volanským oznamujeme, že cvičení probíhá každý čtvrtek od 17:00 hod.

» celý článek

Výtvarná dílna Ing. arch. Kateřiny Chvílové

Výtvarná výuka pro všechny generace – děti, studenty i dospělé – se zaměřením na kresbu a malbu všemi výtvarnými technikami, dějiny umění a přípravu na umělecké školy

» celý článek

6.12. LADIES FITKLUB v tomto roce naposled.

Upozorňujeme všechny, že kurz LADIES FITKLUB s lektorkou Hradilovou, naposledy v tomto roce proběhne 6.12. jako vždy od 18:30 hod. Ještě před kurzem od 18:00 hod. bude lektorka pro zájemkyně dělat speciální měření .

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!
„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.