Kurzy


POHYBOVÉ KURZY 2017

Pohybové kurzy nejen pro lepší kondici, ale také pro relaxaci v DK AKORD

» celý článek


ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Nový kurz ZDRAVÉ HUBNUTÍ rozjíždíme od 9.1.2017 pravidelně každé pondělí od 18:00 hod. pod vedením lektorky Lenky Kováčechové.

» celý článek

Upozornění

z důvodů velikonočních svátků se v pondělí 17.4. necvičí

» celý článek

Upozornění – pondělní kurzy s paní Gazdovou odpadají

Z důvodu nemoci dnes 24.4. 2017 odpadají všechny kurzy s paní Gazdovou

» celý článek

NOVINKA – PILATES PRO KRÁSU A ZDRAVÍ

Nový pohybový kurz, který začíná 20.3. pravidelně každé pondělí od 16:50 hod.na sále 412. Lektorka kurzu Vlasta Gazdová.

» celý článek

Aerobik klub Ostrava

Nový ceník kurzovného od února do června 2017 Více informací: www.aerobikostrava.cz

» celý článek

UPOZORNĚNÍ NA KURZ – QI GONG

Na základě mnoha dotazů zájemců o cvičení QI GUNG s panem Volanským oznamujeme, že cvičení probíhá každý čtvrtek od 17:00 hod.

» celý článek

Výtvarná dílna Ing. arch. Kateřiny Chvílové

Výtvarná výuka pro všechny generace – děti, studenty i dospělé – se zaměřením na kresbu a malbu všemi výtvarnými technikami, dějiny umění a přípravu na umělecké školy

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.