Kurzy


POHYBOVÉ KURZY 2017

Pohybové kurzy nejen pro lepší kondici, ale také pro relaxaci v DK AKORD

» celý článek


Ukončení kurzu KALANETIKA

Omlouváme se, ale ze zdravotních důvodu lektorky, se kurz KALANETIKY ruší. Zakoupené permanentky můžete uplatnit i jiných kurzech.

» celý článek

KURZ VINYASA FLOW YOGA POZASTAVEN

Z důvodů onemocnění lektorky kurzu VINYASA FLOW YOGA je od 15.5. do odvolání tento kurz pozastaven.

» celý článek

17.5. – PILATE MIX – se nekoná

Z důvodu onemocnění lektorky se dnešní lekce kurzu ruší

» celý článek

UPOZORNĚNÍ – dne 23.5.2017 – se cvičení Ladies Fit klub nekoná

Z důvodu nepřítomnosti lektorky se kurz v uvedeny den neuskuteční

» celý článek

Aerobik klub Ostrava

Nový ceník kurzovného od února do června 2017 Více informací: www.aerobikostrava.cz

» celý článek

UPOZORNĚNÍ NA KURZ – QI GONG

Na základě mnoha dotazů zájemců o cvičení QI GUNG s panem Volanským oznamujeme, že cvičení probíhá každý čtvrtek od 17:00 hod.

» celý článek

Výtvarná dílna Ing. arch. Kateřiny Chvílové

Výtvarná výuka pro všechny generace – děti, studenty i dospělé – se zaměřením na kresbu a malbu všemi výtvarnými technikami, dějiny umění a přípravu na umělecké školy

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.