STUD2NA: ZDIVIDLA

datum: 06. 11. 2017 – 18:00
vstupné: děti, mládež a studenti zdarma / ostatní 30 Kč

UŽ BRZY DOZPÍVÁM Režie, dramaturgie: Tereza Agelová Hrají: Eliška Fejková, Dominika Orlíková, Hrnce, Kelímky, Kýbl a Spousta Vody nekorektní autorská inscenace o době dospívání přístupno od 15 let jen na vlastní nebezpečí Představení mladých divadelníku ze ZDIVIDLA Ostrava Děti , mládež a studenti vstup zdarma / dospělí 30,–Kč
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.