NOC DIVADEL / STUD2NA

datum: 19. 11. 2016 – 18:00
vstupné: zdarma

Komponovaný pořad, který divákům poodhalí zákulisí přípravy nově se rodícího představení Na prknech…
V tomto improvizovaném představení se postupně představí mladí talentovaní účinkující z projektu STUD2NA (Studnice studentských nápadů) – ZDIVIDLA, hudební skupina De Cuatros Ukulelos, ale také soubor Nahodile a samozřejmě diváci, kteří zažijí v průběhu představení exkurzi do zákulisí s pohledem pod pokličku tvůrčího procesu.
Na velkoplošné projekci si připomeneme herecké hvězdy, které v Akordu kdy vystoupily. Všem těm bude patřit v 19:00 divadelní potlesk, který se rozezní napříč celou republikou, všude tam, kde bude NOC DIVADEL 2016 probíhat.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.