AKORD PLNÝ HER 2016

datum: 27. 08. 2016 – 15:00
vstupné: zdarma

Na poslední prázdninovou sobotu 27. srpna připravil Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh zábavné odpoledne plné herních aktivit, při kterých se všichni bez ohledu na věk mohou pobavit, zasportovat si i zařádit.

V letní zahradě Akordu a bezprostředním okolí bude připraveno na 15 stanovišť jako například horolezecká stěna, z recesních aktivit pak závod na trojlyžích. Různé disciplíny si mohou vyzkoušet jednotlivci samostatně, děti i dospělí, anebo celá rodina či parta přátel společně. V průběhu celého odpoledne se budete moci zapojit do nejrůznějších soutěží o ceny.

V samostatném programovém bloku se představí také L.E.A.D. Parkour a veřejnost se bude moci přiučit něco z parkourového umění. Pro neznalé, jde o volnou sportovní disciplínu, kdy se osoba snaží přes překážky dostat z jednoho bodu do druhého. Určitě jste již viděli na ulici skupinky borců, jak si to metali salta přes schody, zídky apod.

A protože i Akord nabízí zázemí pro pohybové aktivity, budou mít návštěvníci akce prostor seznámit se s nabídkou některých pohybových kurzů pro nadcházející školní rok. Představí se rovněž Aerobik klub Ostrava, který trénuje při DK Akord a který v loňské sezóně získal několik medailí na různých mistrovstvích.

Akord plný her odstartuje v 15 hodin a je realizován za finanční podpory Statutárního města Ostrava a městského obvodu Ostrava-Jih. Vstupné je zdarma a pro případ nepříznivého počasí je připravena i mokrá varianta – herní aktivity se přesunou dovnitř DK.

Těšíme se na vás!


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.