TANČÍRNA v klubu Akord

datum: 18. 02. 2018 – 18:00
vstupné: 99 Kč

TANČÍRNA – je určena pro ty, kteří mají rádi společenské tance. Nehraje zde žádná hudební skupina, ale o hudební režii se stará Vladimír Koždoň, který pouští jednotlivé písně tak, aby si na své přišli milovníci standardních i latinsko-amerických tanců.
Akce se koná v příjemném prostředí klubu AKORD, kde je možnost občerstvení v průběhu celého večera v klubovém baru.

V roce 2018 jsme Tančírny přesunuli na nedělní termíny, také začínáme dříve již od 18:00 a tančí se do 22:00.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.