SELF MADE

datum: 07. 09. 2018 – 19:00
vstupné: studenti a mládež zdarma / dospělí 30 KČ

V rámci projektu STUD2NA se nám představí mladá hudební skupina SELF MADE, která vznikla v roce 2015.

Hraje autorskou tvorbu. Žánrově není vyhraněná. Překvapí svou profesionalitou a muzikantskou vyzrálostí. Z jejich vystoupení čiší radost, energie a nadšení.
Letos v září představí svůj první videoklip. Mohli jste je slyšet na mnoha zajímavých festivalech: Mezi ploty, United Islands of Prague, RE:publika, Festival v ulicích, Štěrkovna Open Music Složení kapely:
René Matlášek – zpěv, kytara, autor písní
Alena Matlášková – zpěv, baskytara
Vít Štaigl – zpěv, sólová kytara
Tomáš Vašíček – bicí

Ocenění v ČR: 2017 – Skutečná liga – 1.místo v kategorii junior 2017 – ŠKOLA ROCKU – nejlepší baskytarista – Alena Matlášková
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.