René MATLÁŠEK,Vít ŠTAIGL a Pavel ČADEK

datum: 21. 09. 2018 – 19:00
vstupné: studenti a mládež zdarma / dospělí 30 KČ

V rámci projektu STUD2NA se nám představí mladí písničkáři se svojí vlastní tvorbou

René Matlášek – výrazný ostravský písničkář nové generace, kterého doprovází vynikající sólový kytarista Vít Štaigl. Loni v září vydal své debutové album MEZI PRSTY. Letos nahrál svůj první videoklip k písni Maková panenka. 1.8. 2018 zveřejní svůj další videoklip k titulní písni Mezi prsty. René získal za svou tvorbu již řadu ocenění nejen v ČR, ale i v zahraničí – USA. Jako písničkář hraje v žánru folk, folk rock.

Pavel Čadek – brněnský písničkář hrající na violoncello místo obligátní kytary. Uvádí, že vlastně založil nový žánr „cello-folk“, což je vlastně něco mezi Nohavicou a Apocalypticou. Úcellová skupina je tvořena akordeonistou a skladatelem Ondřejem Zámečníkem a cajonistou Davidem Pašou. Pavel Čadek letos zvítězil ve finále Notování (u diváků i u poroty) a spolu s Úcellovou skupinou skončil druhý ve finálě Houpacího koně. Video k písni „Úředníkův song“ zvítězilo v Písničkářské videolize 2017 a píseň „Nelajkla mi status“ se stala nejúspěšnější písní všech dosavadních patnácti ročníků Notování a spolu s klipem zvítězila v 18. filmovém festivalu fakulty informatiky MU.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.