Na lidovú notečku

datum: 28. 10. 2017 – 12:00
vstupné: odpolední program zdarma / večerní koncert: 120 Kč, děti do 15 let, důchodci a ZTP: 60 Kč

Společnost pro kulturu a umění v Ostravě a FK Fogáš zvou na program

Na lidovú notečku

k oslavě dnů vzájemnosti a tradic /// věnovaný těm, kteří našli domov v jiné zemi

Letos v říjnu to bude právě 99 let od vyhlášení samostatného Československa a ačkoli se dnes již jedná o dvě suverénní republiky, společná historie, blízkost jazyků, kultury a tradic přetrvává.

Účinkují soubory:
MDFS Holúbek z Ostravy
FS Ruthenia z Bratislavy
FK Fogáš z Ostravy

Program:

12:00 „Vítejte, nebo vítajte“
Program řemeslníků a gastronomie z české a
slovenské kuchyně, vstup zdarma
15:00 „Učimy se tancovat“
MDFS Holúbek, vstup zdarma
15:45 „Do kruhu“
Malá škola lidového tance, vstup zdarma
16:30 „A hraj!“
Koncert cimbálových muzik, vstup zdarma
18:00 – 20:00 „Široko korene“
Galaprogram: FS Ruthenia a FK Fogáš, vstupné 120 Kč

Součástí programu bude výstava filmových plakátů Miloše Reindla, expozice “Tradice migrace“ připravená 1st International School of Ostrava. Během celého odpoledne tradiční řemesla a gastronomie.

Vstupenky v pokladně Akordu nebo online.

Jak nakupovat online vstupenky na tuto akci:
Při online rezervaci si vyberete místa v sále, všechny se zobrazují s plnou cenou 120 Kč. V případě zájmu o zlevněnou vstupenku za 60 Kč pro děti do 15 let, důchodce či ZTP si při druhém kroku objednávky klikněte v seznamu vstupenek na popisek „Plná cena“ a vyberte variantu „Sleva 50%“. Poté lze pokračovat v dokončení objednávky.
V den akce pak budete se zlevněnou vstupenkou zkontrolováni pořadatelskou službou, takže potřebné průkazy (ZTP, seniorské apod.) si nezapomeňte vzít s sebou.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.