FRAGILE

datum: 18. 12. 2018 – 19:00
vstupné: 320, 270 a 150 Kč

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ sezóna 2018/19

Slovenská vokální skupina Fragile je složená z populárních osobností, známých z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show. Věnují se interpretaci známých světových rock&pop hitů v působivých a velmi zajímavých originálních „a cappella“ aranžích – v komorním provedení bez hudebních nástrojů. Všechno, co uslyšíte, je opravdu tvořeno jen hlasy a ústy interpretů ní provedení. Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora.

Repertoár koncertů skupiny Fragile tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Queen, Sting, John Lennon, Richard Müller, Karel Gott, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, Stevie Wonder, Leonard Cohen, The Real Group a dalších.

Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. Reprezentovali Slovenskou republiku na výstavě Expo 2008 v Zaragoze, účinkovali jako předkapela Suzanne Vega a Take 6 -desetinásobným držitelem prestižního ocenenií Grammy. Vystoupili také na koncertech Karla Gotta.

Fragile tvoří (včetně alternací): Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos, Kamil Mikulčík, Kamila Vyskočilová, Peter Lacho, Martin Madej, Jozef Hečko, Janka Boltižiar.

Rozhovor s kapelníkem Fragile Braňo Kostkou ZDE.

Cenově výhodnější vstupenky získáte, pokud si zakoupíte celý cyklus HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ sezóna 2018/19.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.