CIGÁNSKI DIABLI - GYPSY DEVILS

datum: 28. 02. 2018 – 19:00
vstupné: 380, 350 a 200 Kč

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ JARO 2018

CIGÁNSKI DIABLI – GYPSY DEVILS / SK

Orchestr je odbornou veřejností považován za jeden z nejlepších v kategorii Etno a World Music. Jedná se o seskupení sedmi výjimečných hudebníků, které přináší originální, svěží aranže, neobvyklé hudební kombinace a novou image a temperament. Od roku 1991 dokázali to, co se ve střední Evropě málokomu podařilo. Jejich skladby s nadšením poslouchají tisíce oddaných fanoušků i odborní kritici po celém světě. Virtuózní houslové sóla Primasol Štěpána Banyákem, strhující výkony cimbálového kouzelníka Ernesta Šarköziho, krásné barvy tónů violoncella jeho manželky Silvie, klarinetové mistrovství Zoltána Grunzy a skvělá rytmicko harmonická souhra celého orchestru jsou zárukou těch nejkvalitnějších hudebních představení.
Orchestr koncertoval v 35 zemích 5 kontinentů a má na svém kontě spolupráce se světovými a českými umělci a orchestry: Gypsy Kings, Rick Astley, Peter Dvorský, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Eva Pilarová, Ilona Csáková, Monika Absolonová, Jaroslav Svěcený…

Vstupenky lze koupit samostatně, ale výhodněji vás vyjdou, když si pořídíte celé HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ JARO 2018.

Ve spolupráci s uměleckou agenturou GARDES – www.gardes.cz
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.