Vinnetou

datum: 25. 03. 2015 – 19:00
vstupné: 440, 400, 360 a 200 Kč

Získejte vstupenky na toto představení za lepší cenu – Kupte si PŘEDPLATNÉ na jaro-léto 2015 !!!

V březnu se budete bavit s notnou dávkou nostalgie u inscenace Městského divadla Kladno

VINNETOU

Petr Kolečko

Nový pohled na příběh o pokrevním bratrství ušlechtilého indiánského náčelníka a udatného greenhorna, který se stal nejslavnějším zálesákem Divokého západu. Převažující polohou komedie a travestie na žánr westernu se prolíná příběh ze současnosti, který se často dotýká palčivých aktuálních témat – lobbismus, úplatky, stavba dálnice. I když hra v sobě nese morální apel, věřte, že se budete náramně bavit aktualizací Mayova odkazu a zavzpomínáte na léta, kdy jste při sledování filmových mayovek sami chtěli být Vinnetouem, Old Shaterhandem nebo Ribannou.

režie: Ondřej Pavelka
hrají: Jakub Prachař (Old Shaterhand), Vojtěch Kotek (Vinnetou), Šárka Opršálová, Marie Štípková, Petra Tenorová alt. Lenka Zahradnická, Petr Buchta, Daniel Čámský, Jiří Š. Hájek, Jiří Hajdyla, Ondřej Novák, Tomáš Petřík a Hynek Chmelař
premiéra: 16. března 2013
délka představení: 110 minut s přestávkou


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.