Tulák po hvězdách - ZRUŠENO

datum: 27. 11. 2017 – 19:00

Pro nemoc zrušeno.

Vstupenky budou vráceny v místě předprodeje. Majitelům eVstupenek budou peníze vráceny v pokladně Akordu.

Vstupenky lze vracet do konce listopadu.

…největší věc v životě, ve všech životech, pro mne a pro všechny muže byla žena, je žena a bude žena, dokud hvězdy poplují oblohou a nebesa poplynou ve věčné proměně.
Jack London

Sugestivní a poetický příběh o nepokořitelnosti lidského ducha, o lásce, touze a o hledání smyslu našeho bytí. Je to dech beroucí drama i hluboké duchovní rozjímání nad lidským životem a jeho peripetiemi. Hrdinou je profesor Kalifornské univerzity Derell Standing, který byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Jack London se inspiroval k sepsání tohoto svého vrcholného díla skutečným příběhem. Náš první pokus o jevištní podobu se odehrál před patnácti lety. Výsledek osciloval mezi literárním pásmem a divadlem. Scénář Londonovy prózy v překladu Josefa Pospíšila byl dílem herečky Dagmar Sedláčkové, která v představení figurovala jako komentátorka. Po její smrti jsem scénář upravil do podoby hereckého monologu a ke komentování příběhu přizval Štěpána Raka a jeho kytaru. Navázali jsme na dialog, který spolu vedeme už 28 let… Domovským jevištěm pro uvádění Tuláka se nám stala sklepní scéna brněnského Centra experimentálního divadla, kde vedle Divadla Husa na provázku sídlí i Divadlo U stolu, vedené režisérem a hercem Františkem Derflerem. Ten dal představení definitivní a konečnou podobu, ve které naše představení uvidíte i vy.
Alfred Strejček

V roli Derella Standinga … Alfred STREJČEK
Na kytaru komentuje … Štěpán RAK

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.