STVOŘENÍ SVĚTA - bez cenzury - Divadlo různých jmen

datum: 03. 05. 2017 – 19:00
vstupné: 350, 290, 250 a 150 Kč

MOŽNOST SLEVY

Komedie o tom, jak to tenkrát bylo doopravdy.
První divadelní hra filmového režiséra a scénáristy Karla Janáka (Snowboarďáci, Rafťáci, Ať žijí rytíři! aj.).

Ještě stále věříte báchorce o jablku? Myslíte si, že Eva skutečně vznikla z Adamova žebra? Nezdá se vám, že už je čas dozvědět se konečně pravdu?! Nyní vám můžeme prozradit tisíce let staré tajemství – všechno bylo úplně jinak!!!

Hrají: Bůh, Anděl, Ďábel, Adam, Eva
V případě únavy Boha či jiných mohou zastoupit:
Bůh: Jan Rosák / Vladimír Kratina – v Akordu uvidíte V. Kratinu
Anděl: Rudolf Hrušínský ml.
Ďáběl: Valérie Zawadská
Adam: Milan Enčev
Eva: Romana Goščíková

Autor a režie: Karel Janák
Scéna a kostýmy: Michaela Hořejší
Hudba: Zdeněk Urbanovský


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.