PARFÉM V PODEZŘENÍ - Divadlo Radka Brzobohatého / PORUBA

datum: 31. 08. 2018 – 19:30
vstupné: 350 Kč

Divadelní představení v Letním kině při DK Poklad v Ostravě-Porubě.

Představení bude v každém případě odehráno v porubském AMFI

Bruno Druart:

PARFÉM V PODEZŘENÍ – Divadlo Radka Brzobohatého

Pět žen. Dva policisté. Jedna mrtvola. Jeden luxusní parfém. Hledá se vrah. Napínavá francouzská krimi komedie rozehrává příběh pěti sester, do jejichž života zasáhla smrt majitelky nedalekého butiku. Všechny jsou v podezření, protože okolo slídí Oscar Berthomieu, vyšetřující komisař nevšedních zvyků, který vyznává ještě nevšednější policejní metody. Motiv může mít každá z nich, ale alibi, zdá se, nemá žádná. Co skrývají a co skrývá komisař? Bude vrah dopaden? A kde se vzala ta vůně parfému? Toto a ještě mnohem více prozradí Parfém v podezření!

Hrají: Valérie Zawadská, Jana Švandová, Simona Postlerová, Jitka Smutná, Romana Goščíková, Lukáš Burian, Lukáš Malínek Režie: Jakub Nvota Premiéra: 21. 10. 2017 Délka představení: 2 hodiny s přestávkou

Akce se koná při příležitosti 50. výročí fungování Letního kina v Porubě – AMFI FEST.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Vstupenky nejsou na konkrétní číslovaná místa. Diváci se po příchodu do amfiteátru usadí libovolně, kde bude volno. Přístup do amfiteátru od 18:30 hod. Nečíslovaná místa budou také při přesunu představení do sálu DK Akord.
  • Do předprodeje nasazujeme pouze 500 vstupenek, tak neotálejte s jejich koupí. Vstupenky k zakoupení v pokladně Akordu, v informačních centrech v Ostravě a Havířově a také online přes SMSticket (viz níže).
  • Doporučujeme sledovat naše weby a facebookové stránky – Akordu i Pokladu, kde budeme zveřejňovat další aktuální důležité informace a instrukce pro návštěvníky letních akcí v AMFI.
  • Po odehrání 30 minut představení není nárok na vrácení vstupného.
  • V blízkém okolí Letního kina v Porubě je omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme použít MHD. Nejbližší velké parkoviště pro mimoostravské návštěvníky je podél třídy 17. listopadu pod VŠB-TU.
  • Doporučujeme si s sebou vzít karimatku nebo deku pod zadek, sezení je na lavičkách. V případě, že bude pod mrakem, přibalte si raději pláštěnku, deštníky nejsou povoleny.
  • Do amfiteátru platí zákaz vodění psů a jiných zvířat, zákaz vnášení zbraní, deštníků a jiných předmětů, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky nebo narušit průběh představení.

MOŽNÉ SLEVY A ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ:

  • V případě zájmu i o druhé letní divadelní představení 30.8. JISTĚ, PANE PREMIÉRE!, nabízíme při jednorázovém nákupu vstupenky na obě představení za 600 Kč.
  • Po předložení platných průkazů slevy pro studenty, seniory a TP 30 %. Pro ZTP 50 %, u ZTP+P doprovod zdarma.
  • Tyto slevy lze nárokovat pouze při nákupu vstupenek osobně v pokladně DK AKORD. Slevy nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.