MIKULÁŠ aneb Lapálie s čertem - soubor Nahodile

datum: 08. 12. 2018 – 10:00
vstupné: děti 150 Kč (nadílka v ceně vstupenky), dospělí 90 Kč

Soubor Nahodile připravil již tradičně mikulášskou pohádku s písničkami.

Do Pohádkova má přijít Mikuláš, aby dětem předal dárky. Avšak nastane problém. Čert, který doprovází Mikuláše se ztratil! Nastane usilovné pátrání a zároveň vznikají komické situace, díky příjezdu nečekané návštěvy, před kterou se tato situace musí utajit. Zda se nakonec čert najde uvidíte, pokud dorazíte na představení. Na každé dítě čeká po skončení pohádky nadílka přímo od Mikuláše, anděla a možná i čerta.

!!! Aby vaše děti dostali od Mikuláše nadílku, musí mít dětskou vstupenku za 150 Kč !!!
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.