HECOVINY souboru NAHODILE

datum: 12. 04. 2019 – 19:00
vstupné: 160 Kč

Scénky, skeče, taneční vstupy, písničky hudební scénky a hosté. Soubor Nahodile je znám svým recesním přístupem k mnoha věcem. Není mu svaté žádné téma z lidského života, které jsou pak zdrojem nečekaných humorných momentů. Čekají Vás scénky, skeče, taneční vstupy, písničky hudební scénky a také hosté tohoto zábavného pořadu. Jako vždy kavárenské posezení s možnosti občerstvení.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.