DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

datum: 03. 03. 2019 – 9:00
vstupné: vstup zdarma

V rámci aktivit „Slavíme společně 90–60–90" se uskuteční souběžně Den otevřených dveří v ** Akordu** a v Českém rozhlase Ostrava.

Prohlídky budou probíhat od 9:00 do 13:00 hodin.

Všichni účastníci prohlídek získají možnost navštívit tentýž den zdarma hokejové utkání HC Vítkovice Ridera – Mountfield Hk 3. 3. v 16:00 v Ostravar Aréně.

Návštěvníci, kteří absolvují den otevřených dveří v Akordu i v Českém rozhlase, budou zařazeni do speciálního slosování. Ve 13:00 bude vylosováno 10 výherců, kteří budou mít možnost podívat se před zmíněným utkáním do zákulisí hokejistů.

Vstup zdarma
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.