Z Mistrovství světa si Aerobik klub Ostrava veze 7. místo !

Ve dnech 16.10 – 19. 10. 2018 proběhlo v nizozemském Leidenu Mistrovství světa v aerobiku.

Náš tým ve složení: Anet, Kačka, Aďa, Kája, Kamča a Klárka se úspěšně probojovaly až do samotného finále v kategorii AEROBIC PERFORMANCE s choreografií JUMP STREET 21, po kterém získaly krásné 7. místo pro Aerobik klub Ostrava.

Ve finále se potkaly s ruskými, australskými a českými soupeři. Toto umístění je velkým úspěchem pro město Ostrava i celý Moravskoslezský kraj. Děkujeme choreografce Veronice Segetové a celému týmu za reprezentaci.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.