V Akordu už nepotřebujete papírovou vstupenku. Kupujte vstupenky elektronické!

Akord jde s dobou a pro milovníky moderních technologií zavádí praktickou novinku – tzv. COOL TICKET.
Cool Ticket je nový způsob distribuce vstupenek, který využívá funkcionality chytrých telefonů. Jedná se o interaktivní elektronickou vstupenku, která je doručena do telefonu okamžitě po zaplacení.

Výhody využívání elektronické vstupenky:
* Je doručena do telefonu okamžitě po zaplacení. Nemusíte nic tisknout, nikam chodit, u vchodu hledat vstupenky po kapsách.
* Je pojištěna proti ztrátě či krádeži – s možností opakovaného zaslání.
* Můžete ji bezpečně přeposlat on-line kamarádovi nebo přeprodat smskou.
* Vstupenka je „živá“, obsahuje všechny prvky klasické vstupenky a navíc i spoustu bonusů – chytrých funkcí souvisejících s akcí – přímé odkazy na web, facebook, mapu s místem konání apod.
* Součástí Cool Ticket jsou soutěže a s nimi možnost vyhrát volné vstupenky na další kulturní akce.
* Kontrola Cool Ticket funguje na stejném principu jako kontrola běžné papírové vstupenky. Předložíte Cool Ticket při vstupu do sálu, pořadatelka vám vstupenku zkontroluje a poté kliknutím na útržek znehodnotit vstupenku „odtrhne“.
* Ke kontrole vstupenky pořadatelkou nepotřebujete internetové připojení.
* Manipulační poplatek činí pouhých 9 Kč.

Vyzkoušejte si hned nákup vstupenek přes COOL TICKET na těchto nejbližších akcích:
VRATKÁ PRKNA
VINNETOU
Prokletí nefritového škorpióna

Aplikaci Cool Ticket lze stáhnout na následujících odkazech:
iOS – https://itunes.apple.com/…/id557970093
Android – https://play.google.com/…apps/details?…

Brožura ke stažení zde a bližší info o možnostech nákupu vstupenek zde.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.