Uspořádejte Váš firemní večírek v prostorách Akordu

Máte chuť se sejít se svými kolegy, či obchodními partnery? Pak jste správně v Akordu :-). Uspořádejte firemní večírek, ať už pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery.

Vyberte si ten správný termín pro Vaše setkání a my Vám pomůžeme najít u nás ten správný prostor v nově zrekonstruovaném Akordu, který dodá Vaši akci tu správnou jiskru!

Věnujte originální zážitek – raut, posezení, divadelní představení, případně koncert či jinou zábavu dle Vašeho přání – nabídneme Vám velké množství rozptýlení, zábavy a zážitků.

Skvělá poloha umožňuje bezproblémový přístup autem, MHD i pěšky a parkování je možné na parkovišti zdarma.

Nové, zrekonstruované, exkluzivní prostory jsou multifunkční a lze jej individuálně přizpůsobit Vašim požadavkům.

Těšíme se na spolupráci s Vámi


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.