Sobota v pohybu

datum: 13. 01. 2018 – 9:00
vstupné: 660 Kč

V sobotu 13.1.2018 od 9:00 hod. si přijďte k nám do AKORDU nejen zacvičit, ale také pobavit se, udělat něco pro sebe, pro svou postavu, vzhled i zdraví.

Čeká Vás bohatý cvičební program, příjemní a zkušení lektoři, komplexní cvičení na zpevnění celého těla, oběd, přednáška, vizážistka, relaxace.

Můžete se těšit na Body styling /Lucie Mozdřenová/ – přiměřené zpevňování problematických partií, Rádžajógu /Martina Křůmalová/ – zklidnění, protažení a posílení, Bosu /Jakub Tihelka/ – aerobní cvičení na balanční pomůcce, Pilates /Kamila Indruchová/ – zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání, Zumbu /Tereza Kabátová/ – taneční fitness program pro účinné odreagování a spalování kalorií, Strečink /Lucie Mozdřenová/ – správné protažení svalů a to není vše.

Cena: 660 Kč /možno použít platbu dárkovými poukázkami, šeky anebo z FKSP zaměstnavatele/

V ceně: lekce cvičení, oběd i přednáška.

K dispozici: karimatky, deky, cvičební pomůcky.

Doporučujeme vzít si sebou náhradní oblečení, láhev na vodu, cvičební obuv.

Zájemci budou rozděleni do 4 skupin, pokud vás bude chtít být víc v jedné konkrétní skupině, doporučujeme Vám jména nahlásit dopředu na naší recepci.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.