Aerobik klub Ostrava poprvé na Mistrovství Evropy !!!

Nejzkušenější závodnice Aerobik klubu Ostrava si z Mistrovství Evropy, které probíhalo 24 – 27. 5. 2018 odvezly bronzovou medaili. Anet, Kačka, Bára, Aďa a Kamča vydaly ze sebe maximum při finálovém večeru, které se konalo v hotelu Thermal v Karlových Varech. Ze semifinálového kola postupoval tým PERFORMANCE s tématem JUMP STREET 21 ze 3. místa a to si také udržel až do finále. Velké poděkování patří choreografce a trenérce Veronice Segetové. Tým pojede svůj klub reprezentovat v říjnu letošního roku na Mistrovství světa do Nizozemska.

Seznam kurzů naleznete na našich webových stránkách.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.