Cvičení v síti – začátečníci – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Cvičení v síti – začátečníci

Cvičení v síti – začátečníci pod vedením Jany Čerňavové probíhá každý čtvrtek od 18:00 a je určeno pro začátečníky. Lekce začíná 19.9.2019 a končí 21.11.2019. Maximální kapacita v sále je 11 osob. Lekce trvá 55 minut. 

D-Yogi® Fly je lekcí zahrnující příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice.

Cílem cvičení je zlepšení celkové fyzické kondice, ale také relaxace a flexibility. Jóga ve vzduchu je určena pro všechny věkové kategorie a člověk nemusí mít žádné zkušenosti s jógou. NA TYTO LEKCE SE NEMUSÍTE BÁT – VÁHA NENÍ LIMIT.

CO S SEBOU NA KURZ

Doporučujeme dlouhé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem. Obojí by mělo být přiléhavé, volný oděv by se mohl zaplést do sítě. Cvičí se bez obuvi. Samozřejmostí je dostatek pití k zachování pitného režimu.

Na lekci nejsou povoleny žádné prstýnky, řetízky, hodinky, zipy a další doplňky, které by mohly způsobit poškození sítí.

Ceník:

pololetní permanentka (10 lekcí) – 1 150 Kč

Vzhledem k nízké ceně se nezohledňují absence.

Pokud není lekce plně obsazena, je možné se na lekci přihlásit jednorázově – prostřednictvím rezervačního systému Reenio.