ubytování v Ostravě - rezervace on-line

Hotel Akord nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování v Ostravě.

Hledáte u nás dlouhodobé ubytování (4 noci a více), ale pokoje jsou obsazeny?

Volejte managera hotelu, obsazenost ověříme.

Kontakt: Matvejová Andrea – 596 762 530, 724 044 277

Telefon recepce: 596 762 511, 725 741 472

Hotel Akord*** se nachází v klidné jižní části Ostravy nedaleko centra města. Hotel je situován ve dvou podlažích, budova je bezbariérová. V našich moderně zařízených pokojích, vybavených dle standardů tříhvězdičkového hotelu, můžete využít televizor, lednici a Wifi připojení zdarma. Heslo Vám sdělí recepční při ubytování. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem ( s výjimkou pokojů se společným sociálním zařízením).
Bezplatné parkoviště je přímo za budovou Akord, placené (od 8:00 do 18:00 hodin) před budovou.

Do budovy není povolen vstup se zvířaty.

Ubytovaní hosté mohou využít slevy 10% na služby hotelové restaurace (netýká se poledního menu).

Hotel Akord je situován poblíž rozlehlého lesoparku Bělský les, sportovně-rekreační zóny regionu Ostrava-Jih. Příznivci letního koupání ocení bezprostřední blízkost (asi 1 minuta chůze) Aquaparku s rozsáhlými travnatými plochami, několika bazény, tobogány a sportovními hřišti. Nedaleko hotelu se nachází OSTRAVAR aréna (asi 6 minut autem).

Kde nás najdete?

Kapacita hotelu je 8 dvoulůžkových pokojů a 4 jednolůžkové po­koje


Zpět


Hotel Akord Ostrava v Ostravě hodnocení
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.