Hotel

Hotel Akord*** se nachází v klidné jižní části Ostravy nedaleko centra města.

Hotel je situován ve dvou podlažích, k dispozici hostům je také výtah.V našich moderně zařízených pokojích, vybavených dle standardů tříhvězdičkového hotelu, můžete využít televizor, lednici a Wifi.
Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Parkování je v ceně pobytu.

Ubytovaní hosté mohou využít služeb hotelové restaurace.

V blízkosti hotelu Akord se rozkládá městský lesopark Bělský les, sportovně-rekreační zóna regionu Ostrava-Jih. Příznivci letního koupání ocení blízkost Aquaparku s rozsáhlými travnatými plochami, několika bazény, tobogány a sportovními hřišti.

Kapacita hotelu: 6× jednolůžkový pokoj 6× dvoulůžkový pokoj
Hotel Akord Ostrava v Ostravě hodnocení
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.