Fotofest 2016 - Vyhodnocení

V letošním ročníku se partnerem soutěže stal MOK Krzanowice, který se podílel na propagaci této soutěže na polské straně. Celkem se do soutěže přihlásilo 44 fotografů (z toho 13 z Polska) s 221 fotografiemi. Odborná porota ve složení : Jiří Kudělka, Jaroslav Elfmark, Miroslav Voznica rozhodla o udělení cen.

Zvláštní uznání:

Radim Bittner, Natalia Klimaschka

3) místo :

Helena Vojtíšková, Jan Šebek

2) místo :

Michal Fuglevič, Alena Pončová

1) místo :

Šárka Nováková


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.