Nepřehlédnutelný anděl rozsvítil vánoční strom – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Nepřehlédnutelný anděl rozsvítil vánoční strom

Již tradičně se na náměstí SNP konal jarmark, který sebou nese i rozsvícení vánočního stromu. Letos se akce uskutečnila první adventní neděli 1. prosince.

Na jarmarku si mohli návštěvníci pochutnat na dobrotách a nakoupit nejrůznější předměty. V průběhu jarmarku se na pódiu představil Pavel Novák s kapelou a dětský sbor Čtyřlístek ze Základní školy Krestova. Děti mohly vytvořit dopis Ježíškovi a následně jej předat skřítkům do Ježíškovy pošty. Na 15 z nich se usmálo štěstí a odnesly si vánoční nadílku z Akordu.

Letošní rozsvícení vánočního stromu bylo jedinečné. Na pravou vánoční atmosféru dohlížel anděl, který se vznášel 10 metrů nad hlavami malých i velkých návštěvníků. Za pomocí skřítků a malých andílků, kteří symbolicky předali poselství lásky, radosti, pohody, tolerance, pokory a štěstí, tak slavnostně rozsvítili vánoční strom.

V navozování vánoční atmosféry budeme pokračovat i další adventní neděli 7.prosince, kdy přivítáme Mikuláše s andělem a čertem. Vezměte děti a přijďte si pro mikulášskou nadílku, která je v ceně každé dětské vstupenky.

DSC 7858

Akce se konala za finanční podpory městského obvodu Ostrava-Jih.