Ladies Fitklub – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Ladies Fitklub

Ladies Fitklub pod vedením lektorky Markéty Hradilové probíhá každou středu od 18:20 v sále č. 413.

Lekce začíná 6.2.2019 a končí 5.6.2019.

Maximální kapacita v sále je 20 osob.

Nudí vás klasický trénink a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Co takhle dát vašim svalům trochu šok? Zlepšíme výkonnost a fyzičku ve velmi krátkém čase.

Netradiční lekce LADIES FITCLUB s posilováním ve stylu TABATA, přístupné všem mladším i starším ženám. Tabata je jednou z nejlepších technik, jak spalovat tuky při cvičení, tělo lépe metabolizuje glukózu a odbourávání tuků probíhá rychleji. Důležité je dodržovat intervaly a cvičit na 100% svých možností. Cvičí se převážně s vlastním tělem, ale i s nářadím a pomůckami.

Tabata a hubnutí Tabata trénink je pravděpodobně jednou z vůbec nejlepších technik jak spalovat tuky při cvičení. Vysoce intenzivní intervalový trénink zvyšuje fyzickou kondici mnohem efektivněji než vytrvalostní cvičení. Tyto krátké intenzivní tréninky poskytují lepší sportovní výkony. Tělo lépe metabolizuje glukózu a odbourávání tuků probíhá mnohem rychleji. Tabata a intervalový trénink také významně snižuje inzulínovou rezistenci. Dochází k vyšší oxidaci tuků a zlepšení glukózové tolerance.

Ceník:

pololetní permanentka – 1 260 Kč Vzhledem k nízké ceně se nezohledňují absence.

jednorázový vstup: 80 – 100 Kč na základě zakoupeného kreditu Na lekce (jednorázový vstup) se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému.

tel. č. 725 741 472, e-mail info@dk-akord.cz