Cvičení v síti pro začátečníky a mírně pokročilé – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Cvičení v síti pro začátečníky a mírně pokročilé

Cvičení v síti pro začátečníky a mírně pokročilé pod vedením Jany Čerňavové probíhá každý čtvrtek od 17:45 do 19:00. První lekce začíná 4. 6.  2020 a poslední lekce je 25. 6. 2020. Lekce trvá 80 minut. 

Lekce zahrnují příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice. Cílem cvičení je zlepšení celkové fyzické kondice, ale také relaxace a flexibility. Jóga ve vzduchu je určena pro všechny věkové kategorie a člověk nemusí mít žádné zkušenosti s jógou.

Na tyto lekce se nemusíte bát – váha není limit. Kurz je určen pro klienty, kteří mají za sebou minimálně 5 lekcí ve vysoké síti. 

Jednorázový vstup: 105 – 140 Kč na základě zakoupeného kreditu Na lekce se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému. Z kreditu lze platit pouze jednorázové vstupy (pololetní permanentku nelze platit kreditem).

CO S SEBOU NA KURZ

Doporučujeme dlouhé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem. Obojí by mělo být přiléhavé, volný oděv by se mohl zaplést do sítě. Cvičí se bez obuvi. Samozřejmostí je dostatek pití k zachování pitného režimu.

Na lekci nejsou povoleny žádné prstýnky, řetízky, hodinky, zipy a další doplňky, které by mohly způsobit poškození sítí.

Cena permanentky: 460 Kč