Cvičení v síti pro začátečníky a mírně pokročilé – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Cvičení v síti pro začátečníky a mírně pokročilé

Cvičení v síti pro začátečníky a mírně pokročilé pod vedením Jany Čerňavové probíhá každý čtvrtek od 16:30 do 17:50. První lekce začíná 17. 9. 2020 a končí 19. 11. 2020.

Lekce trvá 80 minut. 

Lekce zahrnují příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice. Cílem cvičení je zlepšení celkové fyzické kondice, ale také relaxace a flexibility. Jóga ve vzduchu je určena pro všechny věkové kategorie a člověk nemusí mít žádné zkušenosti s jógou.

Na tyto lekce se nemusíte bát – váha není limit. Kurz je určen pro klienty, kteří mají za sebou minimálně 5 lekcí ve vysoké síti. 

CO S SEBOU NA KURZ

Doporučujeme dlouhé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem. Obojí by mělo být přiléhavé, volný oděv by se mohl zaplést do sítě. Cvičí se bez obuvi. Samozřejmostí je dostatek pití k zachování pitného režimu.

Na lekci nejsou povoleny žádné prstýnky, řetízky, hodinky, zipy a další doplňky, které by mohly způsobit poškození sítí.

Ceník:

Pololetní permanentka (10 lekcí / 80 minut) – 1 200 Kč 

Vzhledem k nízké ceně se nezohledňují absence.

Pokud není lekce plně obsazena, je možné se na lekci přihlásit jednorázově – prostřednictvím rezervačního systému Reenio. 

Kurzy – rezervace