Cvičení v síti pro děti – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Cvičení v síti pro děti

Od 14. 1. 2020 probíhá UZAVŘENÝ KURZ – Cvičení v síti pro děti. 

Lektorka: Kristýna Stupková

úterý 16:30 – 17:25 / sál 412

Kurz je určen všem dětem od 7 do 14 let bez ohledu na fyzickou zdatnost a předchozí zkušenosti. Děti se na kurzu naučí ovládat síť, cvičit v ní bezpečným způsobem a sestavovat cviky do krátkých sestav. Každá lekce trvá 55 minut a je sestavena z krátké rozcvičky, samotného cvičení a kratičké ukázky rodičům na závěr lekce, kdy děti ukážou, co nového se naučily. Na konci kurzu čeká rodiče krátké vystoupení.

Cena: 1 500 Kč / 15 lekcí

Cena kurzu je stanovena s vědomím, že absence dětí na kurzu mohou být častější, než je tomu u lekcí dospělých. Vzhledem k povaze kurzu a omezené kapacitě sítí bohužel nemůžeme nabídnout náhradní lekce v případě neúčasti dítěte na lekci. Děkujeme za pochopení.

Z kreditu lze platit pouze jednorázové vstupy. Pololetní permanentku nelze platit kreditem.

CO S SEBOU NA KURZ

Doporučujeme dlouhé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem. Obojí by mělo být přiléhavé, volný oděv by se mohl zaplést do sítě. Cvičí se bez obuvi. Samozřejmostí je dostatek pití k zachování pitného režimu.

Na lekci nejsou povoleny žádné prstýnky, řetízky, hodinky, zipy a další doplňky, které by mohly způsobit poškození sítí.

Výhody uzavřeného kurzu:

Důvod č. 1: Vaše děti se naučí cvičit opravdu správně. Dostatek prostoru a času umožní instruktorovi důkladně a trpělivě vysvětlit všechny cviky.

Důvod č. 2: Všechny děti jsou na kurzu začátečníci a nejistota z cvičení je samozřejmá. Nikdo se nemusí cítit nepříjemně, že by se na lekcích ztrácel nebo zdržoval instruktorku.

Důvod č. 3: Pokud jsou Vaše děti pokročilé a již nějaký kurz cvičení v síti absolvovaly, tak se vůbec nemusíte bát, že by se snad nudily. Po dvou lekcích o základech se budeme věnovat dalším cvikům, navazujícím pozicím, krátkým přechodům, kotoulům i výsledné choreografii. Děti si stihnou více zacvičit, méně mluvit a opravdu si užít zdravý pohyb v síti.

Důvod č. 4: Instruktorka bude Vaše děti znát. Nejenže bude znát jejich jména, ale i slabé a silné stránky a dokáže vyhodnotit cviky, které jsou pro Vaše děti jako dělané, které potřebují a které bude naopak lepší úplně vynechat.

NECVIČÍME – 28. 1., 4. 2., 11.2., 18. 2.